Tematy prac dyplomowych pisanych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu

Tematy prac dyplomowych

Na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu studenci piszą prace licencjackie, prace inżynierskie jak również prace magisterskie. Jeżeli chodzi o ich problematykę to jest ona bardzo różnorodna.

Jako przykład tematyki tego typu opracowania na kierunku jakim jest socjologia to blog jako narzędzie public relations. Na początku tego typu pracy dyplomowej należałoby przedstawić teorię dotyczącą narzędzia jaki jest blog. Warto omówić genezę powstania, definicję, możliwości jakie daje a także w jakim celu najczęściej jest wykorzystywany. Należy również skoncentrować się na pojęciu jakim jest public relations.

Tematy prac dyplomowych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Kluczowym jednak punktem powinno być przedstawienie bloga jako narzędzia public relations. Przykładowym tematem tego typu pracy na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, jest triathlon w Polsce i na świecie. Najpierw trzeba przedstawić definicję triathlonu, omówić na czym polega i jaki sprzęt jest niezbędny do jego uprawiania. Następnie trzeba przedstawić jak wygląda zjawisko triathlonu w Polsce. Ostatnim elementem powinno być zaprezentowanie tej dyscypliny na świecie. Na kierunku jakim jest logistyka popularnym tematem jest doskonalenie procesów dostaw na przykładzie wybranego przedsiębiorstwa.

Trzeba w ramach tej tematyki przedstawić teorię z zakresu procesu dostaw a później omówić jak wygląda ich doskonalenie. Konieczne jest też scharakteryzowanie wybranej firmy i na jej przykładzie przedstawienie doskonalenie procesów dostaw.Katalog stron

Zostaw komentarz